Mňoukání o všem možném i nemožném...

Datum 23.06.2011
Vložil Chůďátko Luciášek
Titulek Teror

Asi si budu hledat nový domov! Holky si odjely nevím kam, ale je mi to jedno. Vyhodily mě z kufru! Nastěhovaly sem Kluka, jo toho Kluka, co neumí ani mňouknout nic z kočičtiny. Takže si to dokážete představit. Já se dožadoval jídla a on hlásil, že nemá tucha, co chci. A to jsem prosím ječel, ééé dožadoval se jídla u skříně s jídlem. O nočním pořádku mohu prohlásit, že jsem byli vyhozeni z ložnice s chabou výmluvou, že pro tři samce tam není dost místa. To fakt nechápu, já tu vidím jen jednoho samce (mě) a půl (Bastula).

Ale abych byl velkorysý, tak byla i legrace. Kluk nechal po vyčištění záchůdku pytel s...no s tím, co už nepotřebujeme. No a protože tam byl nový předmět výzkumu "realizace systematického pokryti podlahové plochy obsahem sociálního zařízení" (i když je to k nevíře, byl jsem dobrý student, strejdo) Kluk měl radost a holka pak taky, protože kluk zase provedl vlastní výzkum Jak dlouho to tam vydrží, po uklizení nejhoršího, než to samo zmizí?

Aby teroru nebylo málo, tak po návratu těch dvou hanebnic ucouranejch, jsem se dozvěděl, že jsem heréééčka a byl jsem násilně pomuchlován, tsss.

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Vytvořte si web zdarma!Webnode