Kniha návštěv

Datum 27.08.2010
Vložil Rozčilená jihočičská smečka
Titulek Re: Přiznání - už je to venku!

TSSSS!!Jaká Luci??? Pche!!Tady je naše mňúzemí, a holka dvounožkyně sypačka kranulí sem může psát jen s naším svolením! Ale jsme tedy rádi, milá dvounožkyně Vave, že jsi sem zavítala a neb jsme velkočrysí, tak ti odpouštíme.Profesor vzkazuje, že je pochvalami potěšenej a polichocenej, Bubu vzkazuje, že pochval se ještě nikdy nikdo nenajedl a že by radši nějaké dobré kranule, Missy vzkazuje, že doufá, že víš, že ředitelkou celého našeho cirkusu....ééé, smečky , je ona a Lassy nevzkazuje nic, protože zrovna kojí :-

Datum 27.08.2010
Vložil Zděšená holka
Titulek Re: Přiznání - už je to venku!

Ježišmarjááá, to je zase vostuda!! Milá Vave, promiň, ona jak se smečka zmocní PC, tak je to vždycky katastrofa. Semizdá, že si ho budu muset zaheslovat... :-)
Díky za pochvalu, Vave, potěšila mne a jak tak pozoruji nakroucajícího se badatele, pyšně kráčející Missy a rozvážně blaženého Bubu, tak potěšila i ješitnou smečku. Jak se tváří Lassy nevím, protože zrovna je zavalená malými Otesánky:-).
Budeme moc rádi, když zase přijdeš.... Lucka

Datum 09.08.2010
Vložil Tei
Titulek Jihočičská smečko

Má virtuálně nejvíc nejoblíbenější jihočičská smečko, posílám vám čumákoffky, moc se na Vás těším.
Jen Vám musím říct, že při prohlížení galerie- Kdo je nejkrásnější, jsem odpovídala následovně- Piškot!!!! Bubu!! Lassy!! Missy!! Načež jsem upadla pod stůl a cestou zpět jsem si vytvořila na hlavě bouli, jako pštrosí vejce....:-))))
Ale děkuji, nasmála jsem se vydatně a endorfinů si užívám ještě teď.
Jste všichni nejkrásnější :-)
Tetka z Davle

Datum 27.08.2010
Vložil CHA CHA!!
Titulek Re: Jihočičská smečko

Tetko Tei z Davle, my se tvé bouli na hlavě vůbec nesmějem, hi hi, che che...ale máme radost, že původní záměr, proč udělat galerii nás, nejkrásnějších, vyšel!!Milujem, když se vy dvounožci neohrabaně hrabete z pod stolu a působíte si při tom různé otlaky na těle a tak. Nééé, nejsme škodolibí, to vůbec, fakt ne...a máme radost, že sem k nám tetinka zavítala. tak zase přijď, jo? Zdraví jihočičští dobráčci!

Datum 15.07.2010
Vložil ilias od Fifu, Blacka a asi už i Lojzy
Titulek Zdraví vás jihovýchodní Mňourava

No ne, to jsem ani netušila, kam se dokážu proklikat z Fb, celá smečka pěkně pohromadě! Máte moc hezké stránky. Čumákovku Hrošíčkovi, panu profesorovi i oběma dámám v tečkovaných overalech!

Datum 27.08.2010
Vložil Jihočičská smečka zdraví
Titulek Re: Zdraví vás jihovýchodní Mňourava

jihovýchodní Mňouravu!! A ať žije Fejsmňuk, který sem tuto vzácnou návštěvu zavedl... Jsme potěšeni a budem ještě víc, když zas nakóknete.

Datum 30.06.2010
Vložil holky Prskošovy
Titulek Zdravíme!

Zdravíme celou jihočičskou smečku! Po delší době opět koukáme, co tu máte nového, a je toho požehnaně! S laskavým dovolením budeme chodit častěji, holka prý už měla absťák... :-) Mějte se krásně, M., A., J.

Datum 01.07.2010
Vložil Jihočičská smečka
Titulek Re: Zdravíme!

Jůůůů, mňauhooooj, holky Prskošky, to jsme rádi, že jste se tu vyskytly. Díky za pochvalu a přijďte zas, máme radost z prima návštěv :-)

Datum 25.06.2010
Vložil martinazofka
Titulek Zpátky na stromy

Milý pane profesore Piškote Pišutko, ta drzost, vylupovat Vaše literární díla, nestydaté! Začínám chápat Vaší absenci na Modrém kocouřovi :-(. No jo, musíte se smířit s tím, že Váš literární talent je obrovský a inspirativní:-))))
Ale teď vážně, mrzí mne, že toto musíte prožívat a chápu, že toto jednání bere radost. Proto přeji do dalšího psaní energii a samé obdivující čtenáře (jen a pouze čtenáře) mezi které se počítám i já.
Přeji Vám a celé Vaší smečce krásný víkend.
Martinazofka

Datum 27.06.2010
Vložil Lucka ( holka. Velká)
Titulek Re: Zpátky na stromy

Martino, díky za hezká slova. Nevím, jestli je možné mluvit o obrovském talentu pana Profesora, obrovský asi není, ale je něčím charakteristický a bylo by fajn, kdyby se to nedrobilo :-) ,protože rozdrobený moučník nikoho netěší, že jo. A bere to právě tu energii . No nic, Piškot je vytrvalej kocour a jak ho znám, určitě zas něco nadrápne:-) .
Také přejeme hezký víkend a Piškot posílá pusu čumákovku.
Lucka

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode