Mňoukárna.

Jo, jo, tady je to hlavní kočmunikační místo, kde se dá mňoukat o všem. Vítán je každý, kdo bude mňoukat hezky a slušně a hlavně nedovolí, aby mu přes tlápesnici přešla třeba závist nebo ublíženost a jiné nepěknosti.

 

A milí dvounožci, moc nás nepomlouvejte, jo? My to tady budem všechno pečlivě mňounitorovat ....

Mňoukání o všem možném i nemožném...

Datum 04.07.2011
Vložil Han ka
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teror

Díky Kačko za tip, al tuhle metodu bohužel nelze aplikovat u šáchoru.............tam zatím zabrali ty kamínky. Zkusím to na ibišek

Datum 21.06.2011
Vložil Koncertní Duo Bengalis
Titulek Mnauk na Jih

Mnauk, tak včera Colombíčkovi pan doktor vytahal stehy, kluci jeli dokonce sami. Petr podal hlášení že do přepravky ho tentokrát musel narvat......cestou v baráku řval jako tur, v autě se unavil usnul a předváděl i v ordinaci nejhodnějšího kocourečka. Po návratu na něj Bíša třeštila oči že je zpět. Asi 3 hodinky na něj syčela a oháněla se tlapkou... Bíša by ten bojkot asi vydržela déle,ale vaření koprovky-vůně hovězího po celém domě byla silnější než Colombíčkův pach z vejletu. Společné pozorování fláku hovězíhom masička, které neupadlo do mističky ...drahoušky zblížilo a jektali oba unisono. No přiznávám,že nic neupadlo záměrně, protože porcovat maso se zapnutou sirenou, která remcá těsně za zády na lednici a tváří se jako úplnej ubožák, sugestivně otvírající tlamičku a olizující se si bud zaslouží Oskara nebo angažmá v předním ansámblu ND, další variantou je stížnost sousedů. Neobjte hlady nemuřeli, měla sem pro ně pořádnou porci rozmraženou na dnešní ráno Zchramstli ji rychlostí větrné smrště a já si večer šmáknu na koprovce

Datum 22.06.2011
Vložil Potesena babi
Titulek Re: Mnauk na Jih

Hura hura, bezva zpravy, mam radost, ze je u vas vse ok, Colombicek to zvladnul a Bibiska take...dvounozci taky, ale tem nic jineho nezbyva, ze, hi hi. Koprovecku jsme uz taky meli, o varene masiko byl boj, omacka moc chutnala mlsnemu vedci, zatimco teckatky zhnusene ohrnuly cumacky a Vopajslik labuznik si sel dozvyknout ukradenou houbicku.

Datum 23.06.2011
Vložil Bibi & Colombo
Titulek Re: Re: Mnauk na Jih

Nazdar babi, u nas vse ok, snad i u vas je vse ok, pac nejak nebeha kocmunikativni spojeni. Nam dala holka z koprovky ochutnat jen maso.....a to nez ho do ni dala, pac lidsky nam davat nebude abychom nezebrali, ale co stejne mame maso castejc nez ona sama.......teda hovezi urcite...Omacku by nam stejne nedala pac koprofku zboznuje a je desne lakoma.
Dokonce nas ted na tyden opousti, ale kluk nas bude pekne hejckat a rozmazlovat a my to holce po navratu spocitame.
Holka rikala ze u vas brzo probehne autoevakuace na letni sidlo. Tak si to tam prej mate vsickni uzit a ze prej ty s babi bajecne zasportujes, ze budes mit litka jako srna........prej budes stopovat strejdu PPP kolem chalupy a nosit ho v kosiku na houby. Tetinku s maminkou budes vyhlizet na brize a u kamenu u reky a sme moooc zvedavy jak si to na chalupe uzije benjaminek Vopajslik. To budou jiste nezpomenutelne historky. Holka vzkazuje ze doufa ze poroste hodne hribku. Pozdravujem tlapku satralku, a nezapomen vcas pustit Piskutka aby mohl hupsnout Jirince rovnou do naruce. Libame a zdravime Bibishka a Colombo

Datum 23.06.2011
Vložil Soňa
Titulek Re: Re: Mnauk na Jih

Hmmm, korpfka? Hmmm, i když se to nemá, tak musím napsat FUUUUUUJ - milá tchýně a tetinko, jak já vám rozumím a když o tom přemýšlím, tak bych si taky radši dala houbičku z dřezu než koprofku. Jak říkal můj dědečk: Já mám rád koprofku, ale bez toho kopru :)

Datum 24.06.2011
Vložil Hanka
Titulek Re: Re: Re: Mnauk na Jih

Bud v klidu teto Sono, nase holka zboznuje pouze domaci koprovku a to svoji vlastni a co delala babicka, do ostatnich nestrci ani cumak a cim vic kopru tim lepe. Mno marne premejslim jestli bych si radsi dala houbicku z drezu nebo varenou ruzickovou kapustu FUJTAJBl, eventualne excht hnusne tlusty vareny maso.........brrr to sou zase moje jidelni fujtajbly

Datum 24.06.2011
Vložil Jana
Titulek Re: Re: Re: Mnauk na Jih

s dovolením vstoupím. Ani já jsem v dětství nebyla velkej fanoušek "koprofky".... moc mi nejela ani od babičky, ano Hani se po ní mohla utlouct. Já milovala rajskou. Ale slavnostně na holej pupík přísahám, že Hani dělá FAMOZNI koprovku. Opravdu famozní, mnohem lepší než babička (nehádej se se mnou, jo:-)))) a že jsem si pochutnala. S Bíšou a Colombíčkem bych se o ni nedělila, já jim taky neužírám kapsičky. Tož tak.

Datum 24.06.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Re: Re: Mnauk na Jih

Koprovka bez kopru je moc dobrá, jediná koprovka, která se dá pozřít. Než s koprem, tak to radši taky houbičku.

Datum 01.07.2011
Vložil Kačka
Titulek Re: Re: Re: Re: Mnauk na Jih

Taky se připojuju do klubu houbičkožroutů, protože koprovku teda NIKDY!!!

Datum 10.06.2011
Vložil Hanka
Titulek pacient žravec

MNauuuuuuuuuuuuuuuuuuuulk Vraaaaaaaaaaaaaaaaaauk, tak už se u nás nesyčí. Jen Bibishka Colombíčka onuchává, ješte se moc nekámoší, ale už se nepapinákuje. Apetit má Colombík už slušnej, před kastrací se nad jídlem celkem ofrnoval. Jinak zajímavé je, že Colombík před kastrací nejtišší bengálek co znám. Ano Babí ten "uvřeštěnej kocourek je u nás tichá voda, najednou si začal prozpěvovat. Náladu má dobrou a myslím,že zase začínají vymýšlet skopičiny. Takže jako odměna mého reportu koukejte sem přispívat i ostatní, pač mě je pak smutno, že sem nikdo iinej nepíše. Slibuju,že zase pustím drásat Bíšu s Colombíke, ty mají přeci jen lepší humor než já.

 

Mňoukání o chování aneb Mňaufix , proč ti dvounožci tak zlobí??

Datum 14.03.2012
Vložil Bíša a Colombík
Titulek halooo halooo

Mnouuuk babí tak kde je ten slibovanej odlap? To vypadá že se budem muset zeptat tetinky Misssy at tě srrrovnááá pač tu žádnej odlap nejni

Datum 03.01.2010
Vložil Bellatrix
Titulek Spolkla jsem tenisák

Tak já tedy dneska vážím 3.1kg, ale vážila jsem se až poté, co jsem spořádala celou paštičku. Ale dvounožci se mi často smějí, že vypadám, jako bych spolkla tenisák a občas by už to mohl být i míč na volejbal. Buď ráda jím, nebo je to těmi pruhy po stranách, že na mně každé spolknuté sousto je vidět.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana Vraaaaaau
Titulek Čtyřměsíční šelma

Mnauk jsem 4 měsíčnííí šelma a to znamená, že když chci tak budu vyhazovat i granule z misky......kluk je uklidil dokonce 3x...teda jednou počkal až holka přiběhne s fotákem, aby to zdokomentovala. ......Tskk pak mě chtěla fotit jako oslavenkyni.....jenže ji chcíply baterky.....ta je dneska zmatená jak lesní fčela. Dokonce i ten můj ranní příspěvek napsala někam jinam. No jo, ale to je tím, že je ze mě tak paf. Šeptala mi do ouška, že sem její splněnej sen,že ji ani Mnoužíšek nemusí nic nosit, pač má mě. No to je dobře o to víc toho může přinést mě. Mnouuk jdu řádit, vaše šelma Bibiš

Datum 13.11.2009
Vložil Hanka
Titulek Bibisku

Tak Bibinko uži si doma poslední den,pořádně si zalumpači se strejdou pedagogem. Nech se hezky omuckat od holek a od Bubu a zítra si pro tebe jedem. Ale neboj určitě za tebou budou dvounožci jezdit na návštěvu. Moc se na tebe těšíme

 

Mńoukání o jídle aneb My nejsme mlsní, to vy nám dáváte nevhodně zvolené jídlo!

Datum 09.12.2010
Vložil Dojatá holka od Bíš SW a Colomba CCC
Titulek Vršovická noční roumnauntika

Krátký noční raport. Bibiška právě relaxuje s Colombíčkem v košíčku, nechci je rušit bleskadlem, pač tentokrát se nervou, nežerou, ale Colombík na Bíše hajá a Bíša mu něžně umejvá a olizuje zadní hrabáčky..........zamáčla sem slzy dojetí a užívám si to Mnaužíšek jim asi musí přinést větší košík.....ale to už se mi sem nevejdou.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana 4 měsíční Lvice Vrauuuuuu
Titulek Jsem 4 měsíční šelma

Vrauuuuk Mnauuuuu, dneska mi jsou 4 měsíceeeeeeeeeeeeeeee. Holka mě ráno z vany poměřovala kritickým zrakem,že se nějak natahuju do délky. Že to mám z toho jak chodím zkoumavě okolo. Kluk říkal, že mě vážil a že mám o 200g víc než v neděli,takže prej UŽ mám 2,3 kg....Dneska večer mě čeká kontrolní vážení a meření končetin, ocásku a teleskopických čidel.
Jo taky budou zkoumat zda nemám plovací blány. To je škandál, jsem šelma ne objekt vědeckéh zájmu......Jenže se prej tím výzkumem oba dřív živili,takže ted prej zkoumají MĚ.
Tak Bello, Jessi a Lucíáší posílám čumákovku a dala bych si s váma pořádný sprinterský kolečko a rvačku

Datum 29.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Jsem 4 měsíční šelma

Jsem moc spokojenej kocour!!Tohle je výbornej, exaktní výzkum. Vše pečlivě zapisuji. Ještě prosím spočítat tečky, já to tady nestihl. děkuji a posílám VEEELIKOU pusu čumákovku - holce, klukovi ne, se stydím, no.

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana hodná kočička
Titulek Re: Re: Jsem 4 měsíční šelma

Strejdo děkuju, akorát holka je dycky zmatená jak lesní fčela, tak to mrskla do špatné rubriky. S tečkama nevím, já si je moc počítat nenechám, ale holka to má za velkej osobní cíl mi je spočítat. Akorát když občas říká já ti to spočítam.....tak nevím co estli ty tečky nebo něco jiného

Datum 14.11.2009
Vložil Bubu Hladoví
Titulek Co sy mám počýt?

Mylí kočlegové, mám velykí problém. Uš dvakrát my dvounoškině odmýtla dát šunku.Prí to je moc slané a není to zdravé.Jsem z toho celí smutní a nevým, co sy mám počýt. Prosým můžete my poradit?

Datum 15.11.2009
Vložil Synoveček
Titulek Re: Co sy mám počýt?

Stvejdo, babi je měkota, tak musíš dlouho a ustavičn brečet u ledničky a ona to vzdá. Chce to vydržet, bude to namáhavé, ale odměna za to stojí.
Držím fšech dvacet drápisek Lucifer :)

Datum 20.11.2009
Vložil Bubu pořát hladoví
Titulek Re: Re: Co sy mám počýt?

Mylí sinovečku, chcy ti poděkovat za radu a oznámyt ti, že nefunguje. Kvýlel jsem u ledňyčki dlouho, vil jsem jako šakal a úplně sem se visýlil, ale stejně mi dvounoškině nic nedala. Teda dala. Kranule. Nechy bít pesymystou, ale brzi asy vihinu. Hlady. Jestli vihinu, odkazuju ti svojý oblýbenou žlutou mysku. Ne tetičku. Mysku jako mysku, rozumýš, jo? Ahoj, tvuj stríček Bubýček.

Datum 26.11.2009
Vložil Koumes Luciáš
Titulek Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

To je divný, Stvejdo. Hele prober to s prófou, teda stvjdou Piškotem, jestli není babí hluchá, chápeš věkem. Nebo popros mamču (tu mojí), aby ti ledničku otevřela. Moje máma je skvělá, umí otvírat šuple, pračku a dveře, ona si s tím určitě poradí. Neboj tu misku ještě dlouho užiješ.
S láskou Luciáš

Datum 29.11.2009
Vložil Lucka babí NECHLUCHÁ
Titulek Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Tak hele, ty malej voprsklej nenajedenej chytrej, já ti dám, babí hluchá!!Věkem!!Jestli hluchá, tak jedině z toho, jak tady pořád někdo kvílí o jídlo!! Nejsem hluchá, jen nemíním nikoho podporovat v nenajeden....ale, v nenažranosti!! A ty rady , jakože má lednici otevřít matinka Lassynka, ty si taky odpusť, nebo ti přijedu spočítat tečky!! Tak. A můžeš se jít houpat na záclonu!

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Chacháá Brácha, to ti to bábinka natřela co. No ale ona nejni moc bábinka, my ji říkáme Velká Holka mno. Mě skoro nic nezdravého nedají, prej na to sem ještě malá. Ale tak hrozný to nejní. I když ječím, vaří mě kuřátko, rybičku, krapet jogurtu, granulky Hills. Tak se zatím bez šunky obejdu

 

Mňauntropologický výzkum aneb Koukejte si nás vážit :-))

Datum 25.03.2010
Vložil Bibi
Titulek Neboj babí, aneb hormnounovej Markýz

Neboj bábííííí, stačí když holka okoukne frackovatého markýze a může o nem Bibiš vyprávet. To víš chci si užít mazlivého bengála:-)

Datum 09.03.2010
Vložil Bibiana &Hanka
Titulek MŇauuu Mamííí, mnauuu Strejdo badateli

Mnouk na Jih. Moooc gratuluju!!!!! Holka tu skáče radostí,že máme v rodině šampiony a, že spřízněnec Childa je Fešák roku. Holka teda fnukla,že když už tak fešáka měl vyhrát Milda,že ten na ni má stejný účinky jako když se zazubí Pierce Brosnan. Musím se kouknout na mnoogle,jak vypadá. Ale,že strejda Piškot má taky ohrmný množství sexepaelu, a je božský a "praštěnej" jak Johny Deep. No doufám,že ten sexeapeal je něco k jídlu, pač holka jen blažene vzdychla. A chachááá na oslavu tu rozházela šantu. Takže sme se spolu sjely ve velkéééém. Mnauvajs na jih Pyšná a hrdá příbuzná Bibiša

Datum 01.01.2010
Vložil Jessie Bassia
Titulek Prcek

Tak nevím, čím to je, ale nějak se mi nedaří vás dohonit ve váze, brácho a ségro :-( Dneska mám 2,6 kg. Panička říká, že je to tím, že pořád tak lítám a že to všechno vylítám. Ale zbaštím na co přijdu, to zase jo. No snad to rychle doženu :-)
Jess

Datum 03.01.2010
Vložil Prcek Bibiša
Titulek Re: Prcek

Ségra nic si z toho nedělej já vážím úplně stejně, pač sem prostě přes vánoce vyhěhala 20deka... Luciáš se nějak přežírá, ale znáš to on se cpal dycky :-) Mno a taky je to kouř,že. Ale mám delší tlapky než Luciáš, jenže on jako kluk má mít větší svaly a my holky krásný pochopitelně delší nohy aby z nás návštěvy omdlévaly. Až budu v menší ráží holka prej provede kompletní měření a doplní to sem

Datum 26.12.2009
Vložil Lucius Maximus
Titulek Už jsem zase vyrostl

Tak dneska nám je 5 měsíců, už jsme velcí trap...andílci. Já mám 3Kg na váhu, dlouhej jsem 50 cm, ocásek mám 30cm, koukám na svět z výšky 16cm tlapek, biceps mám 11cm (biceps je myšleno svalstvo nad horním kloubem přední tlapky) a do uší pomalu a jistě dorůstám, páč jsou pořád 6cm dlouhé :(

Datum 23.12.2009
Vložil Francisco Goya
Titulek Přáníčko

Jménem celé mé smečky přeji kámošům z Hluboké hodně lásky, něžných pohlazení, jemných podrbání za ouškem, na bříšku a i jinde .-), hodně šunky a jiných mlsot a vůbec celý nový rok prožitý fanfárově a blaženě.

Datum 30.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Dílčí výsledky.

Jsem nespokojenej kocour!!Nemám pro výzkum exaktní VŠECHNY údaje. Očekávám brzké doplnění. Dosavadní výsledky - k 28.11.2009 - jsou:

Bellatrix - zhmotněná na 2,20 kg
ocásek: 26 cm
délka - ? koukej se nechat změřit, bábovko!!


Bibiana - zhmotněná na 2,30 kg
ocásek - 25 cm
délka těla - 40 cm

Jessie - zhmotněná na 2,23 kg
ocásek -25 cm
délka těla - 42 cm

Luciáš - asi nezhmotněnej...že by duch??
ocásek - 26 cm
délka těla - 42 cm
ucho - 6 cm ( tý woe, netopejr)
délka tlapky - 15 cm
objem hrudníku - 30 cm

Datum 30.11.2009
Vložil Měřič a vážič
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tak Luciáš je pěknej bagoun má 2,5 kg :)))))

Datum 30.11.2009
Vložil Bellatrix
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tsssk, Piškot, jestli mě budeš otravovat s měřením, tak Ti sem hodím čísla plus mínus autobus podle sourozenců a výzkum máš v háji. Cha. Délka těla 43cm. Cha a co myslíš, vymyslela jsem si to nebo ne? Vědátore, otravnej.

Datum 01.12.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Re: Dílčí výsledky.

Jsem zkušenej pedagog. Drzosti a oprsklosti mládeže mne nemohou rozházet. Milá bývalá žákyně Bábovko Bellatrix Zlobidlo, přestań sabotovat muj exaktní výzkum. Nebo poňouknu holku. Velkou. Aby mne vzala za Tebou. Osobně Ti spočítám mramorové fleky a přeměřím Tě tak, že z tebe budou chlupy lítat. S pozdravem Zastavte bojkot exaktního výzkumu Tvůj strýček pedagog Piškot Pišutka, v.t.

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode