Mňoukárna.

Jo, jo, tady je to hlavní kočmunikační místo, kde se dá mňoukat o všem. Vítán je každý, kdo bude mňoukat hezky a slušně a hlavně nedovolí, aby mu přes tlápesnici přešla třeba závist nebo ublíženost a jiné nepěknosti.

 

A milí dvounožci, moc nás nepomlouvejte, jo? My to tady budem všechno pečlivě mňounitorovat ....

Mňoukání o všem možném i nemožném...

Datum 10.06.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: pacient žravec

Hani super.
My přispějeme hádankou: Právě máme doma čtyři kočky. Jedna vrčí, dvě syčí a poslední je vcelku tichá. Která je která? :-)

Datum 12.06.2011
Vložil Hanka
Titulek Re: Re: pacient žravec

ta co vrci je Bella, dve co syci ses ty s Petrem a ta cvrta je usate torpedo.
Pokud sem se v sycich objektech netrefila tak je to Sosa s Tamou

Datum 16.06.2011
Vložil Taťána
Titulek Výhra pro Hanku

Hani, za nejlepší odpověď dostáváš příští hlídání Šoši a Tlamy:-)
A upřesnění: tichá byla Bella, vrčel Cloo a syčely Návštěvnice:-)

Datum 08.06.2011
Vložil Colombik
Titulek Raport

nazdar strucny raport bez diakritiky, a omlouvam se ze sem nepsala. Ale vcera se nam rozbilo auto, takze sme na kontrolu nemohli odjet... Vcera uz reagoval pomerne normalne, vecer si ustlal na klukovi..Ja dneska byla od 4 rano na sluzebce v Nemecku, takze na kontrolu jeli jen kluci sami. Peta dorazil veta otazkou coze vsecko Colombickovi usmikl pac nam pripada ze mu tam toho jeste dost.....zustalo. Pan doktor se rehnil a pravil, ze to je i otok a ze co melo byt odstraneno je odstraneno. No priznavame ze intimni partie mazankum detailne nezkoumame. Za 10 dni jdem na tahani stehu. Jinak vse OK, pacient se cpe a basti, nic ho neboli proti Bise se vzpamatoval celkem rychle, dostal jeste jedno pigarko, uz sem tam nekam skace...... No Bisa porad jeste papinaku, sice min, ale sem tam zasyci a ozene se packou kdyz se s ni jde Colombik kamosit. To se klucit dycky zarazi..no verim ze se to brzo srovna. Mnauk mnauk dekuju vsem moc za starost a za drzeni tlapek!!! Hanka a smecka

Datum 06.06.2011
Vložil Colombíček
Titulek Už jen platonicky II

MNauuuuuuuk pacient, Colombo ještě zmateně koulí očka v přepravce. Dostal takovou tu hlubokou oblbovačku, takže se probírá hodně pomalu. Cestou k veterináři ani moc neječel, nakonec s upokojil a skoro si zchrupnul, vše šlo bez problému. Cestou od veta sme se stavili u našich aby se sním taky pokochali. Brácha znalecky komentoval svalnatou stavbu těla a hebkost kožíšku a myslím ,že našemu domácímu benjaminkoví co je starej jak Colombik, ale váží jen tak 3,5 kilča zvýší krmné dávky....
Cestou se začal jemně probírat, hejbal hlavičkou a snažil se přetočit, má tyrkysovou prdolku a ocásek od dezinfekce. Vet používá nějakej odolnej druh, pač Bíša měla tyrkysové bikiny snad ještě po vánocích.
Doma ho Bíša vysyčela,.........Colombíkovi je to zatím celkem jedno. Chodí k přepravce a pozoruje a sem tam zasyčí jak papinák. Zítra se zase ozvem. Mnauuuuk všem H, P. B a C

Datum 07.06.2011
Vložil Kačka
Titulek Re: Už jen platonicky II

Tak jak se má pacient? Rekonvalescence jistě probíhá v pohodě, velká ségra už se chová slušně a Colombík je zase plný elánu? Moc na vás myslíme a držíme palečky. K+B+W+J+R

Datum 07.06.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Už jen platonicky II

Palečky taky držíme, obavami si tetelíme. Jak to u Vás vypadá?

Datum 08.06.2011
Vložil Bábí
Titulek Re: Už jen platonicky II

Miláčkové všichni, moc na vás myslím, na všechny, Počítám, že Colombíček to nakonec nese nejstatečněji. Hani,prosím , napiš, jak to zvládáte.

Datum 08.06.2011
Vložil Aglája
Titulek Re: Re: Už jen platonicky II

ahoj RODINO, píšu za Haničku, která chuděra jela na otočku do Německa a zpět, vstávala za soumraku a vrací se dnes v noci. Tak pardon, že nehodila report. Co vím, tam Colombíček byl už ráno OK, měl jet na pigárko ATB a kontrolu. Snad už je čipernej a Bíša už míň syčí. Jestli jsou mé informace nepřesné, omlouvám se, mám to jen zprostředkované. Ale klučík už je prej v pohodě a čipernej. Hani se zítra určitě ozve.

Datum 06.06.2011
Vložil Colombo Crazy Colour Company
Titulek Ekluzivní klub jen platonicky

Mnauuuk drže nám palečky, dneska odpoledne vstupuje Colombíček do Klubu jen platonicky. Podám zprávu jak se bude pacient zotavovat. Jinak od rána remcali hladem, oba nevěřícně koukali na pouhou misku s vodou..........že to je jako všechno k snídani a jeslti je to za trest za to že se za ústvitu prali a dusalli jako koně přes byt tam a zpět. Dokonce předstírali vzájemnou lítost, a seděli jako dva zmoklý okropečkové. No granule sem schovali do trouby.....neb většinu poliček když chtějí tak si umí otevřít a hlad dělá divy. Mnauuk

 

Mňoukání o chování aneb Mňaufix , proč ti dvounožci tak zlobí??

Datum 14.03.2012
Vložil Bíša a Colombík
Titulek halooo halooo

Mnouuuk babí tak kde je ten slibovanej odlap? To vypadá že se budem muset zeptat tetinky Misssy at tě srrrovnááá pač tu žádnej odlap nejni

Datum 03.01.2010
Vložil Bellatrix
Titulek Spolkla jsem tenisák

Tak já tedy dneska vážím 3.1kg, ale vážila jsem se až poté, co jsem spořádala celou paštičku. Ale dvounožci se mi často smějí, že vypadám, jako bych spolkla tenisák a občas by už to mohl být i míč na volejbal. Buď ráda jím, nebo je to těmi pruhy po stranách, že na mně každé spolknuté sousto je vidět.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana Vraaaaaau
Titulek Čtyřměsíční šelma

Mnauk jsem 4 měsíčnííí šelma a to znamená, že když chci tak budu vyhazovat i granule z misky......kluk je uklidil dokonce 3x...teda jednou počkal až holka přiběhne s fotákem, aby to zdokomentovala. ......Tskk pak mě chtěla fotit jako oslavenkyni.....jenže ji chcíply baterky.....ta je dneska zmatená jak lesní fčela. Dokonce i ten můj ranní příspěvek napsala někam jinam. No jo, ale to je tím, že je ze mě tak paf. Šeptala mi do ouška, že sem její splněnej sen,že ji ani Mnoužíšek nemusí nic nosit, pač má mě. No to je dobře o to víc toho může přinést mě. Mnouuk jdu řádit, vaše šelma Bibiš

Datum 13.11.2009
Vložil Hanka
Titulek Bibisku

Tak Bibinko uži si doma poslední den,pořádně si zalumpači se strejdou pedagogem. Nech se hezky omuckat od holek a od Bubu a zítra si pro tebe jedem. Ale neboj určitě za tebou budou dvounožci jezdit na návštěvu. Moc se na tebe těšíme

 

Mńoukání o jídle aneb My nejsme mlsní, to vy nám dáváte nevhodně zvolené jídlo!

Datum 09.12.2010
Vložil Dojatá holka od Bíš SW a Colomba CCC
Titulek Vršovická noční roumnauntika

Krátký noční raport. Bibiška právě relaxuje s Colombíčkem v košíčku, nechci je rušit bleskadlem, pač tentokrát se nervou, nežerou, ale Colombík na Bíše hajá a Bíša mu něžně umejvá a olizuje zadní hrabáčky..........zamáčla sem slzy dojetí a užívám si to Mnaužíšek jim asi musí přinést větší košík.....ale to už se mi sem nevejdou.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana 4 měsíční Lvice Vrauuuuuu
Titulek Jsem 4 měsíční šelma

Vrauuuuk Mnauuuuu, dneska mi jsou 4 měsíceeeeeeeeeeeeeeee. Holka mě ráno z vany poměřovala kritickým zrakem,že se nějak natahuju do délky. Že to mám z toho jak chodím zkoumavě okolo. Kluk říkal, že mě vážil a že mám o 200g víc než v neděli,takže prej UŽ mám 2,3 kg....Dneska večer mě čeká kontrolní vážení a meření končetin, ocásku a teleskopických čidel.
Jo taky budou zkoumat zda nemám plovací blány. To je škandál, jsem šelma ne objekt vědeckéh zájmu......Jenže se prej tím výzkumem oba dřív živili,takže ted prej zkoumají MĚ.
Tak Bello, Jessi a Lucíáší posílám čumákovku a dala bych si s váma pořádný sprinterský kolečko a rvačku

Datum 29.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Jsem 4 měsíční šelma

Jsem moc spokojenej kocour!!Tohle je výbornej, exaktní výzkum. Vše pečlivě zapisuji. Ještě prosím spočítat tečky, já to tady nestihl. děkuji a posílám VEEELIKOU pusu čumákovku - holce, klukovi ne, se stydím, no.

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana hodná kočička
Titulek Re: Re: Jsem 4 měsíční šelma

Strejdo děkuju, akorát holka je dycky zmatená jak lesní fčela, tak to mrskla do špatné rubriky. S tečkama nevím, já si je moc počítat nenechám, ale holka to má za velkej osobní cíl mi je spočítat. Akorát když občas říká já ti to spočítam.....tak nevím co estli ty tečky nebo něco jiného

Datum 14.11.2009
Vložil Bubu Hladoví
Titulek Co sy mám počýt?

Mylí kočlegové, mám velykí problém. Uš dvakrát my dvounoškině odmýtla dát šunku.Prí to je moc slané a není to zdravé.Jsem z toho celí smutní a nevým, co sy mám počýt. Prosým můžete my poradit?

Datum 15.11.2009
Vložil Synoveček
Titulek Re: Co sy mám počýt?

Stvejdo, babi je měkota, tak musíš dlouho a ustavičn brečet u ledničky a ona to vzdá. Chce to vydržet, bude to namáhavé, ale odměna za to stojí.
Držím fšech dvacet drápisek Lucifer :)

Datum 20.11.2009
Vložil Bubu pořát hladoví
Titulek Re: Re: Co sy mám počýt?

Mylí sinovečku, chcy ti poděkovat za radu a oznámyt ti, že nefunguje. Kvýlel jsem u ledňyčki dlouho, vil jsem jako šakal a úplně sem se visýlil, ale stejně mi dvounoškině nic nedala. Teda dala. Kranule. Nechy bít pesymystou, ale brzi asy vihinu. Hlady. Jestli vihinu, odkazuju ti svojý oblýbenou žlutou mysku. Ne tetičku. Mysku jako mysku, rozumýš, jo? Ahoj, tvuj stríček Bubýček.

Datum 26.11.2009
Vložil Koumes Luciáš
Titulek Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

To je divný, Stvejdo. Hele prober to s prófou, teda stvjdou Piškotem, jestli není babí hluchá, chápeš věkem. Nebo popros mamču (tu mojí), aby ti ledničku otevřela. Moje máma je skvělá, umí otvírat šuple, pračku a dveře, ona si s tím určitě poradí. Neboj tu misku ještě dlouho užiješ.
S láskou Luciáš

Datum 29.11.2009
Vložil Lucka babí NECHLUCHÁ
Titulek Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Tak hele, ty malej voprsklej nenajedenej chytrej, já ti dám, babí hluchá!!Věkem!!Jestli hluchá, tak jedině z toho, jak tady pořád někdo kvílí o jídlo!! Nejsem hluchá, jen nemíním nikoho podporovat v nenajeden....ale, v nenažranosti!! A ty rady , jakože má lednici otevřít matinka Lassynka, ty si taky odpusť, nebo ti přijedu spočítat tečky!! Tak. A můžeš se jít houpat na záclonu!

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Chacháá Brácha, to ti to bábinka natřela co. No ale ona nejni moc bábinka, my ji říkáme Velká Holka mno. Mě skoro nic nezdravého nedají, prej na to sem ještě malá. Ale tak hrozný to nejní. I když ječím, vaří mě kuřátko, rybičku, krapet jogurtu, granulky Hills. Tak se zatím bez šunky obejdu

 

Mňauntropologický výzkum aneb Koukejte si nás vážit :-))

Datum 25.03.2010
Vložil Bibi
Titulek Neboj babí, aneb hormnounovej Markýz

Neboj bábííííí, stačí když holka okoukne frackovatého markýze a může o nem Bibiš vyprávet. To víš chci si užít mazlivého bengála:-)

Datum 09.03.2010
Vložil Bibiana &Hanka
Titulek MŇauuu Mamííí, mnauuu Strejdo badateli

Mnouk na Jih. Moooc gratuluju!!!!! Holka tu skáče radostí,že máme v rodině šampiony a, že spřízněnec Childa je Fešák roku. Holka teda fnukla,že když už tak fešáka měl vyhrát Milda,že ten na ni má stejný účinky jako když se zazubí Pierce Brosnan. Musím se kouknout na mnoogle,jak vypadá. Ale,že strejda Piškot má taky ohrmný množství sexepaelu, a je božský a "praštěnej" jak Johny Deep. No doufám,že ten sexeapeal je něco k jídlu, pač holka jen blažene vzdychla. A chachááá na oslavu tu rozházela šantu. Takže sme se spolu sjely ve velkéééém. Mnauvajs na jih Pyšná a hrdá příbuzná Bibiša

Datum 01.01.2010
Vložil Jessie Bassia
Titulek Prcek

Tak nevím, čím to je, ale nějak se mi nedaří vás dohonit ve váze, brácho a ségro :-( Dneska mám 2,6 kg. Panička říká, že je to tím, že pořád tak lítám a že to všechno vylítám. Ale zbaštím na co přijdu, to zase jo. No snad to rychle doženu :-)
Jess

Datum 03.01.2010
Vložil Prcek Bibiša
Titulek Re: Prcek

Ségra nic si z toho nedělej já vážím úplně stejně, pač sem prostě přes vánoce vyhěhala 20deka... Luciáš se nějak přežírá, ale znáš to on se cpal dycky :-) Mno a taky je to kouř,že. Ale mám delší tlapky než Luciáš, jenže on jako kluk má mít větší svaly a my holky krásný pochopitelně delší nohy aby z nás návštěvy omdlévaly. Až budu v menší ráží holka prej provede kompletní měření a doplní to sem

Datum 26.12.2009
Vložil Lucius Maximus
Titulek Už jsem zase vyrostl

Tak dneska nám je 5 měsíců, už jsme velcí trap...andílci. Já mám 3Kg na váhu, dlouhej jsem 50 cm, ocásek mám 30cm, koukám na svět z výšky 16cm tlapek, biceps mám 11cm (biceps je myšleno svalstvo nad horním kloubem přední tlapky) a do uší pomalu a jistě dorůstám, páč jsou pořád 6cm dlouhé :(

Datum 23.12.2009
Vložil Francisco Goya
Titulek Přáníčko

Jménem celé mé smečky přeji kámošům z Hluboké hodně lásky, něžných pohlazení, jemných podrbání za ouškem, na bříšku a i jinde .-), hodně šunky a jiných mlsot a vůbec celý nový rok prožitý fanfárově a blaženě.

Datum 30.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Dílčí výsledky.

Jsem nespokojenej kocour!!Nemám pro výzkum exaktní VŠECHNY údaje. Očekávám brzké doplnění. Dosavadní výsledky - k 28.11.2009 - jsou:

Bellatrix - zhmotněná na 2,20 kg
ocásek: 26 cm
délka - ? koukej se nechat změřit, bábovko!!


Bibiana - zhmotněná na 2,30 kg
ocásek - 25 cm
délka těla - 40 cm

Jessie - zhmotněná na 2,23 kg
ocásek -25 cm
délka těla - 42 cm

Luciáš - asi nezhmotněnej...že by duch??
ocásek - 26 cm
délka těla - 42 cm
ucho - 6 cm ( tý woe, netopejr)
délka tlapky - 15 cm
objem hrudníku - 30 cm

Datum 30.11.2009
Vložil Měřič a vážič
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tak Luciáš je pěknej bagoun má 2,5 kg :)))))

Datum 30.11.2009
Vložil Bellatrix
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tsssk, Piškot, jestli mě budeš otravovat s měřením, tak Ti sem hodím čísla plus mínus autobus podle sourozenců a výzkum máš v háji. Cha. Délka těla 43cm. Cha a co myslíš, vymyslela jsem si to nebo ne? Vědátore, otravnej.

Datum 01.12.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Re: Dílčí výsledky.

Jsem zkušenej pedagog. Drzosti a oprsklosti mládeže mne nemohou rozházet. Milá bývalá žákyně Bábovko Bellatrix Zlobidlo, přestań sabotovat muj exaktní výzkum. Nebo poňouknu holku. Velkou. Aby mne vzala za Tebou. Osobně Ti spočítám mramorové fleky a přeměřím Tě tak, že z tebe budou chlupy lítat. S pozdravem Zastavte bojkot exaktního výzkumu Tvůj strýček pedagog Piškot Pišutka, v.t.

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode