Mňoukárna.

Jo, jo, tady je to hlavní kočmunikační místo, kde se dá mňoukat o všem. Vítán je každý, kdo bude mňoukat hezky a slušně a hlavně nedovolí, aby mu přes tlápesnici přešla třeba závist nebo ublíženost a jiné nepěknosti.

 

A milí dvounožci, moc nás nepomlouvejte, jo? My to tady budem všechno pečlivě mňounitorovat ....

Mňoukání o všem možném i nemožném...

Datum 02.02.2011
Vložil Bella a Taťána
Titulek Hani, Bibi, Colombo,

kde jste? Chybíte nám....

Datum 04.02.2011
Vložil Hanka
Titulek Re: Hani, Bibi, Colombo,

Mnauk, zijem ale je toho hodne a ted mi nejak chybi ten humor psat.

Datum 14.01.2011
Vložil Zrzavá Liška Stříbrný Fešák
Titulek Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Mnauuuuk vraaaaaauk babííííííííííííííííííííííííí nevím jestli nás slyšíš, protože Jihočičská Montserat Cabaléééé zatím neztlumila svůj nežný hlásek. Holka nám říkala,že je-li člověk v příliš hlučném prostředí může mít mžitky před očima,takže babí chápem, že chceš vidět svoje ZLATÉ vnoučátko Bibišku jako toho zlatounkého a hodnounkého Blbies Andělíčka. Mno jo jenže z andílka fakt vyrosla všemi mastmi mazaná rezavá lištička jak od Špejlíka. Holka svatosvatě přísahá, že Bíšu mrkvičkou nekrmí.... A babííí já Colombíček CCCC alias Stříbrnák Neodolatelný nejsem šedivák jako smutná pražská obloha, ale budu Božský Stříbrnák. Což neznamená že sem rodinné stříbro, protože sem výrazně Tišší neš "rodinné zrzavé Zlato". Holka říká,že sem Tichoučkej bengálskej smaragdovej POKLAD. Takže milá bábí závěr je jasnej, neviděla si nás taaaaaaaaaak dlouho,že si už pleteš barvy a jediné čím to můžeš napravit, je že přijedeš na OSOBNÍ inspekci, kde provedeme srovnávací studii podle palety barev.
Tlapkou mávají do ouška vrkají Liška Ryšavá a Stříbrnák Neodolatelný

Ps až se holka vrátí z víkendu poskytne prej důkazy o liščím rezavém kožíšku
PPS.......holka prej má v Praze senzačního očaře.....prej ti test na barboslepost udělá raz dva
Pps..........je to k nevíře ale MÁME U NÁS TICHOOOOO tichoučko, v našem hotýlku traktoristický sluchátka potřebovat nebudeš

Datum 14.01.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Hani, to máš marné. Lucku do Prahy nedostaneš. To ona tak jenom dělá, že je jí po Blbísech smutno. Ve skutečnosti je ráda, že se jich tak dobře zbavila a vidět je nechce:-))

Datum 14.01.2011
Vložil Kačka
Titulek Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Já bych to viděla takhle, Bíša je ZLATÁ, maximálně HNĚDÁ a Colombo je MODREJ!! O tom se prostě nediskutuje, toje fakt. A vidět můžete ledascos :-)

Datum 14.01.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Ale Kačí, nekaz nám to. Pokud to Lucku přiláká do Prahy, budu klidně tvrdit, že Bella i Bíša jsou zrzečky:-)))

Datum 15.01.2011
Vložil Pche
Titulek Re: Re: Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Jestli mne ma tvrzeni zrzavosti prilakat do Prahy, tak jste si k tomu vybraly nejmene vhodnou barvu, neboli, za nicim zrzavym nejedu ani omylem. Tim spis, ze ted opravdu jaksi neurvu ani dve hodiny, natoz dva dny.Na ZLATE A HNEDE Blbisky a MODREHO Cvokiska myslim a videt bych je chtela, ale to asi tu lavinu prace, v ktere jsem, nezastavi.

Datum 15.01.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Re: Re: Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

No abych řekla pravdu, povoláváme Tě vlastně na servis, neb zrzouny jsme si neobjednaly. Ale když myslíš, že servisní místo je v ČB, tak mi přijedem za Tebou:-))))))

Datum 15.01.2011
Vložil Hura
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

No vida, jak se konecne dobirame rozumneho zaveru: Zrzouny jste si neobjednaly, tudiz taky zadne zrzouny nemate a vase zlatohnede a modre poklady zadny servis nepotrebuji, takze neni co resit. L.

Datum 15.01.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozvánka na inspekci barevné palety kočičího kožíchu vnoučátek nejmilovanějších a nejhodnějších

Luci ale Bella je vážně jak liška ryška:-) Však počkej až přijedem, jen se na ni koukneš, hned voláš myslivce:-))))

 

Mňoukání o chování aneb Mňaufix , proč ti dvounožci tak zlobí??

Datum 14.03.2012
Vložil Bíša a Colombík
Titulek halooo halooo

Mnouuuk babí tak kde je ten slibovanej odlap? To vypadá že se budem muset zeptat tetinky Misssy at tě srrrovnááá pač tu žádnej odlap nejni

Datum 03.01.2010
Vložil Bellatrix
Titulek Spolkla jsem tenisák

Tak já tedy dneska vážím 3.1kg, ale vážila jsem se až poté, co jsem spořádala celou paštičku. Ale dvounožci se mi často smějí, že vypadám, jako bych spolkla tenisák a občas by už to mohl být i míč na volejbal. Buď ráda jím, nebo je to těmi pruhy po stranách, že na mně každé spolknuté sousto je vidět.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana Vraaaaaau
Titulek Čtyřměsíční šelma

Mnauk jsem 4 měsíčnííí šelma a to znamená, že když chci tak budu vyhazovat i granule z misky......kluk je uklidil dokonce 3x...teda jednou počkal až holka přiběhne s fotákem, aby to zdokomentovala. ......Tskk pak mě chtěla fotit jako oslavenkyni.....jenže ji chcíply baterky.....ta je dneska zmatená jak lesní fčela. Dokonce i ten můj ranní příspěvek napsala někam jinam. No jo, ale to je tím, že je ze mě tak paf. Šeptala mi do ouška, že sem její splněnej sen,že ji ani Mnoužíšek nemusí nic nosit, pač má mě. No to je dobře o to víc toho může přinést mě. Mnouuk jdu řádit, vaše šelma Bibiš

Datum 13.11.2009
Vložil Hanka
Titulek Bibisku

Tak Bibinko uži si doma poslední den,pořádně si zalumpači se strejdou pedagogem. Nech se hezky omuckat od holek a od Bubu a zítra si pro tebe jedem. Ale neboj určitě za tebou budou dvounožci jezdit na návštěvu. Moc se na tebe těšíme

 

Mńoukání o jídle aneb My nejsme mlsní, to vy nám dáváte nevhodně zvolené jídlo!

Datum 09.12.2010
Vložil Dojatá holka od Bíš SW a Colomba CCC
Titulek Vršovická noční roumnauntika

Krátký noční raport. Bibiška právě relaxuje s Colombíčkem v košíčku, nechci je rušit bleskadlem, pač tentokrát se nervou, nežerou, ale Colombík na Bíše hajá a Bíša mu něžně umejvá a olizuje zadní hrabáčky..........zamáčla sem slzy dojetí a užívám si to Mnaužíšek jim asi musí přinést větší košík.....ale to už se mi sem nevejdou.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana 4 měsíční Lvice Vrauuuuuu
Titulek Jsem 4 měsíční šelma

Vrauuuuk Mnauuuuu, dneska mi jsou 4 měsíceeeeeeeeeeeeeeee. Holka mě ráno z vany poměřovala kritickým zrakem,že se nějak natahuju do délky. Že to mám z toho jak chodím zkoumavě okolo. Kluk říkal, že mě vážil a že mám o 200g víc než v neděli,takže prej UŽ mám 2,3 kg....Dneska večer mě čeká kontrolní vážení a meření končetin, ocásku a teleskopických čidel.
Jo taky budou zkoumat zda nemám plovací blány. To je škandál, jsem šelma ne objekt vědeckéh zájmu......Jenže se prej tím výzkumem oba dřív živili,takže ted prej zkoumají MĚ.
Tak Bello, Jessi a Lucíáší posílám čumákovku a dala bych si s váma pořádný sprinterský kolečko a rvačku

Datum 29.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Jsem 4 měsíční šelma

Jsem moc spokojenej kocour!!Tohle je výbornej, exaktní výzkum. Vše pečlivě zapisuji. Ještě prosím spočítat tečky, já to tady nestihl. děkuji a posílám VEEELIKOU pusu čumákovku - holce, klukovi ne, se stydím, no.

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana hodná kočička
Titulek Re: Re: Jsem 4 měsíční šelma

Strejdo děkuju, akorát holka je dycky zmatená jak lesní fčela, tak to mrskla do špatné rubriky. S tečkama nevím, já si je moc počítat nenechám, ale holka to má za velkej osobní cíl mi je spočítat. Akorát když občas říká já ti to spočítam.....tak nevím co estli ty tečky nebo něco jiného

Datum 14.11.2009
Vložil Bubu Hladoví
Titulek Co sy mám počýt?

Mylí kočlegové, mám velykí problém. Uš dvakrát my dvounoškině odmýtla dát šunku.Prí to je moc slané a není to zdravé.Jsem z toho celí smutní a nevým, co sy mám počýt. Prosým můžete my poradit?

Datum 15.11.2009
Vložil Synoveček
Titulek Re: Co sy mám počýt?

Stvejdo, babi je měkota, tak musíš dlouho a ustavičn brečet u ledničky a ona to vzdá. Chce to vydržet, bude to namáhavé, ale odměna za to stojí.
Držím fšech dvacet drápisek Lucifer :)

Datum 20.11.2009
Vložil Bubu pořát hladoví
Titulek Re: Re: Co sy mám počýt?

Mylí sinovečku, chcy ti poděkovat za radu a oznámyt ti, že nefunguje. Kvýlel jsem u ledňyčki dlouho, vil jsem jako šakal a úplně sem se visýlil, ale stejně mi dvounoškině nic nedala. Teda dala. Kranule. Nechy bít pesymystou, ale brzi asy vihinu. Hlady. Jestli vihinu, odkazuju ti svojý oblýbenou žlutou mysku. Ne tetičku. Mysku jako mysku, rozumýš, jo? Ahoj, tvuj stríček Bubýček.

Datum 26.11.2009
Vložil Koumes Luciáš
Titulek Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

To je divný, Stvejdo. Hele prober to s prófou, teda stvjdou Piškotem, jestli není babí hluchá, chápeš věkem. Nebo popros mamču (tu mojí), aby ti ledničku otevřela. Moje máma je skvělá, umí otvírat šuple, pračku a dveře, ona si s tím určitě poradí. Neboj tu misku ještě dlouho užiješ.
S láskou Luciáš

Datum 29.11.2009
Vložil Lucka babí NECHLUCHÁ
Titulek Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Tak hele, ty malej voprsklej nenajedenej chytrej, já ti dám, babí hluchá!!Věkem!!Jestli hluchá, tak jedině z toho, jak tady pořád někdo kvílí o jídlo!! Nejsem hluchá, jen nemíním nikoho podporovat v nenajeden....ale, v nenažranosti!! A ty rady , jakože má lednici otevřít matinka Lassynka, ty si taky odpusť, nebo ti přijedu spočítat tečky!! Tak. A můžeš se jít houpat na záclonu!

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Chacháá Brácha, to ti to bábinka natřela co. No ale ona nejni moc bábinka, my ji říkáme Velká Holka mno. Mě skoro nic nezdravého nedají, prej na to sem ještě malá. Ale tak hrozný to nejní. I když ječím, vaří mě kuřátko, rybičku, krapet jogurtu, granulky Hills. Tak se zatím bez šunky obejdu

 

Mňauntropologický výzkum aneb Koukejte si nás vážit :-))

Datum 25.03.2010
Vložil Bibi
Titulek Neboj babí, aneb hormnounovej Markýz

Neboj bábííííí, stačí když holka okoukne frackovatého markýze a může o nem Bibiš vyprávet. To víš chci si užít mazlivého bengála:-)

Datum 09.03.2010
Vložil Bibiana &Hanka
Titulek MŇauuu Mamííí, mnauuu Strejdo badateli

Mnouk na Jih. Moooc gratuluju!!!!! Holka tu skáče radostí,že máme v rodině šampiony a, že spřízněnec Childa je Fešák roku. Holka teda fnukla,že když už tak fešáka měl vyhrát Milda,že ten na ni má stejný účinky jako když se zazubí Pierce Brosnan. Musím se kouknout na mnoogle,jak vypadá. Ale,že strejda Piškot má taky ohrmný množství sexepaelu, a je božský a "praštěnej" jak Johny Deep. No doufám,že ten sexeapeal je něco k jídlu, pač holka jen blažene vzdychla. A chachááá na oslavu tu rozházela šantu. Takže sme se spolu sjely ve velkéééém. Mnauvajs na jih Pyšná a hrdá příbuzná Bibiša

Datum 01.01.2010
Vložil Jessie Bassia
Titulek Prcek

Tak nevím, čím to je, ale nějak se mi nedaří vás dohonit ve váze, brácho a ségro :-( Dneska mám 2,6 kg. Panička říká, že je to tím, že pořád tak lítám a že to všechno vylítám. Ale zbaštím na co přijdu, to zase jo. No snad to rychle doženu :-)
Jess

Datum 03.01.2010
Vložil Prcek Bibiša
Titulek Re: Prcek

Ségra nic si z toho nedělej já vážím úplně stejně, pač sem prostě přes vánoce vyhěhala 20deka... Luciáš se nějak přežírá, ale znáš to on se cpal dycky :-) Mno a taky je to kouř,že. Ale mám delší tlapky než Luciáš, jenže on jako kluk má mít větší svaly a my holky krásný pochopitelně delší nohy aby z nás návštěvy omdlévaly. Až budu v menší ráží holka prej provede kompletní měření a doplní to sem

Datum 26.12.2009
Vložil Lucius Maximus
Titulek Už jsem zase vyrostl

Tak dneska nám je 5 měsíců, už jsme velcí trap...andílci. Já mám 3Kg na váhu, dlouhej jsem 50 cm, ocásek mám 30cm, koukám na svět z výšky 16cm tlapek, biceps mám 11cm (biceps je myšleno svalstvo nad horním kloubem přední tlapky) a do uší pomalu a jistě dorůstám, páč jsou pořád 6cm dlouhé :(

Datum 23.12.2009
Vložil Francisco Goya
Titulek Přáníčko

Jménem celé mé smečky přeji kámošům z Hluboké hodně lásky, něžných pohlazení, jemných podrbání za ouškem, na bříšku a i jinde .-), hodně šunky a jiných mlsot a vůbec celý nový rok prožitý fanfárově a blaženě.

Datum 30.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Dílčí výsledky.

Jsem nespokojenej kocour!!Nemám pro výzkum exaktní VŠECHNY údaje. Očekávám brzké doplnění. Dosavadní výsledky - k 28.11.2009 - jsou:

Bellatrix - zhmotněná na 2,20 kg
ocásek: 26 cm
délka - ? koukej se nechat změřit, bábovko!!


Bibiana - zhmotněná na 2,30 kg
ocásek - 25 cm
délka těla - 40 cm

Jessie - zhmotněná na 2,23 kg
ocásek -25 cm
délka těla - 42 cm

Luciáš - asi nezhmotněnej...že by duch??
ocásek - 26 cm
délka těla - 42 cm
ucho - 6 cm ( tý woe, netopejr)
délka tlapky - 15 cm
objem hrudníku - 30 cm

Datum 30.11.2009
Vložil Měřič a vážič
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tak Luciáš je pěknej bagoun má 2,5 kg :)))))

Datum 30.11.2009
Vložil Bellatrix
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Tsssk, Piškot, jestli mě budeš otravovat s měřením, tak Ti sem hodím čísla plus mínus autobus podle sourozenců a výzkum máš v háji. Cha. Délka těla 43cm. Cha a co myslíš, vymyslela jsem si to nebo ne? Vědátore, otravnej.

Datum 01.12.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Re: Dílčí výsledky.

Jsem zkušenej pedagog. Drzosti a oprsklosti mládeže mne nemohou rozházet. Milá bývalá žákyně Bábovko Bellatrix Zlobidlo, přestań sabotovat muj exaktní výzkum. Nebo poňouknu holku. Velkou. Aby mne vzala za Tebou. Osobně Ti spočítám mramorové fleky a přeměřím Tě tak, že z tebe budou chlupy lítat. S pozdravem Zastavte bojkot exaktního výzkumu Tvůj strýček pedagog Piškot Pišutka, v.t.

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode