Mňoukárna.

Jo, jo, tady je to hlavní kočmunikační místo, kde se dá mňoukat o všem. Vítán je každý, kdo bude mňoukat hezky a slušně a hlavně nedovolí, aby mu přes tlápesnici přešla třeba závist nebo ublíženost a jiné nepěknosti.

 

A milí dvounožci, moc nás nepomlouvejte, jo? My to tady budem všechno pečlivě mňounitorovat ....

Mňoukání o všem možném i nemožném...

Datum 05.06.2018
Vložil Albertsof
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections from other parts with the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some in the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations per week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to make certain a proper prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to opt for prostate examination at least a year.

Datum 20.02.2014
Vložil Polter.geist
Titulek !!!Pišínečku, Moučníčku nejchutnější. Neřikej mi, že se u vás nic neděje? Mňauktuality starý dvaset vosum let ... :D
Srdečně zdravím fšecky holky, fšecky kočky a fšecky moučníky.

Datum 06.02.2012
Vložil Bíša a spol
Titulek Mnouktualizace SEM S NÍ

Huráááá už se těším na mnouk-aktulizaci. Missynko použij svou ředitelskou sílu, Lasskonko pěkně ji zotroč a Pišínku ty ji pěkně domluv. Prosí prosím nebyl by nějakej spiseček když je holka tak děsně zaměstnaná.
Dík s oddanou pokorou vršovická smečka v.t

Datum 23.06.2011
Vložil Chůďátko Luciášek
Titulek Teror

Asi si budu hledat nový domov! Holky si odjely nevím kam, ale je mi to jedno. Vyhodily mě z kufru! Nastěhovaly sem Kluka, jo toho Kluka, co neumí ani mňouknout nic z kočičtiny. Takže si to dokážete představit. Já se dožadoval jídla a on hlásil, že nemá tucha, co chci. A to jsem prosím ječel, ééé dožadoval se jídla u skříně s jídlem. O nočním pořádku mohu prohlásit, že jsem byli vyhozeni z ložnice s chabou výmluvou, že pro tři samce tam není dost místa. To fakt nechápu, já tu vidím jen jednoho samce (mě) a půl (Bastula).

Ale abych byl velkorysý, tak byla i legrace. Kluk nechal po vyčištění záchůdku pytel s...no s tím, co už nepotřebujeme. No a protože tam byl nový předmět výzkumu "realizace systematického pokryti podlahové plochy obsahem sociálního zařízení" (i když je to k nevíře, byl jsem dobrý student, strejdo) Kluk měl radost a holka pak taky, protože kluk zase provedl vlastní výzkum Jak dlouho to tam vydrží, po uklizení nejhoršího, než to samo zmizí?

Aby teroru nebylo málo, tak po návratu těch dvou hanebnic ucouranejch, jsem se dozvěděl, že jsem heréééčka a byl jsem násilně pomuchlován, tsss.

Datum 24.06.2011
Vložil Bíša a Colombo
Titulek Re:Šmankote chudátečko malé 8 kilové

Jejda chudátečko malé ubohé 8 kilové tobě snad hrozilo vyhynutí. Ted ten kluk by si zasloužil pořádnou převýchovu, nechce ho tvoje holka na pár dní půjčit na jih. Myslím že tetinka ředitelka Missy by ho srovnala do latě. Strejdova tlapka šátralka by ho sem tam propleskla a matinka Lassy by na něj pěkně ječela až by pochopil KDE si v té hierarchii stojí....No a Vopajšlík ten by mu ukázal věci co ani netuší kluk že existujou a sou možné a rázem by z tebe byl nejhodnější bengálek na téhle planetě..Samo až po mě s Colombem že brašule :´-))
Chmm ale ted mě tak napadlo, jeslti by pak po tom převýchovném pobytu byl ještě ochotnej hlídat.......

Datum 24.06.2011
Vložil Jana
Titulek Re: Teror

chudák kluk....... je statečnej....vás dva mít na krku, to je radost:-)))) ale on se zlepší, příště už bude vědět, do čeho jde. nebude dělat školácké chyby, bude uklízet obsah záchůdku do trezoru s časovým zámkem, dveře do ložnice založí skříní atd...Neboj Luciášku, chce to jen cvik. Jo, a taky zabírá ta představa, že je to "jen na chvíli"... třeba když vidím, že Bíša už po 38 vyházela zeminu z ibišku (jo, jasně, vím, že chce tetě zahradnici ukázat, jak je šikovná) a teta to kupodivu neocení, takže to vyhážou s Colombíčkem po 39... tak v tu chvíli se těším, jak zavřu dveře od bytu, z té druhé strany:-))) Ale jste zlatíčka, všichni!!!

Datum 24.06.2011
Vložil Taťána
Titulek Re: Re: Teror

Jani a nepomůžou kamínky na zemině?

Datum 30.06.2011
Vložil Hanka
Titulek Re: Re: Re: Teror

Ne Tani nepomuzou........kaminky jsou ta nejlepsi zabava, i vetsi se kutali vsude, ale holka uvazuje o nejakejch valounech a nemusi byt ze zlata. Oni to delaji sem tam kdyz drze zmizime na vikend.

Datum 30.06.2011
Vložil Jana
Titulek Re: Re: Re: Re: Teror

Ne Táni, opravdu nepomůžou. Možná kdyby se tam dala cihla, několik cihel.......ale ty chmatácká tlapky s protáhnou i pod cihlou... Eh, ty šikovný pacinky? Prostě to jsou všestranně nadané kočičky. moc šikovné a kreativní:-)))

Datum 01.07.2011
Vložil Kačka
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Teror

Na to pomůže obyčejná krabice. vyříznout kolečko velké jako vnitřní průměr květináče, uprostřed díru podle stonku a nasadit na květináč. Pak už se nedá hrabat :-)

 

Mňoukání o chování aneb Mňaufix , proč ti dvounožci tak zlobí??

Datum 14.03.2012
Vložil Bíša a Colombík
Titulek halooo halooo

Mnouuuk babí tak kde je ten slibovanej odlap? To vypadá že se budem muset zeptat tetinky Misssy at tě srrrovnááá pač tu žádnej odlap nejni

Datum 03.01.2010
Vložil Bellatrix
Titulek Spolkla jsem tenisák

Tak já tedy dneska vážím 3.1kg, ale vážila jsem se až poté, co jsem spořádala celou paštičku. Ale dvounožci se mi často smějí, že vypadám, jako bych spolkla tenisák a občas by už to mohl být i míč na volejbal. Buď ráda jím, nebo je to těmi pruhy po stranách, že na mně každé spolknuté sousto je vidět.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana Vraaaaaau
Titulek Čtyřměsíční šelma

Mnauk jsem 4 měsíčnííí šelma a to znamená, že když chci tak budu vyhazovat i granule z misky......kluk je uklidil dokonce 3x...teda jednou počkal až holka přiběhne s fotákem, aby to zdokomentovala. ......Tskk pak mě chtěla fotit jako oslavenkyni.....jenže ji chcíply baterky.....ta je dneska zmatená jak lesní fčela. Dokonce i ten můj ranní příspěvek napsala někam jinam. No jo, ale to je tím, že je ze mě tak paf. Šeptala mi do ouška, že sem její splněnej sen,že ji ani Mnoužíšek nemusí nic nosit, pač má mě. No to je dobře o to víc toho může přinést mě. Mnouuk jdu řádit, vaše šelma Bibiš

Datum 13.11.2009
Vložil Hanka
Titulek Bibisku

Tak Bibinko uži si doma poslední den,pořádně si zalumpači se strejdou pedagogem. Nech se hezky omuckat od holek a od Bubu a zítra si pro tebe jedem. Ale neboj určitě za tebou budou dvounožci jezdit na návštěvu. Moc se na tebe těšíme

 

Mńoukání o jídle aneb My nejsme mlsní, to vy nám dáváte nevhodně zvolené jídlo!

Datum 09.12.2010
Vložil Dojatá holka od Bíš SW a Colomba CCC
Titulek Vršovická noční roumnauntika

Krátký noční raport. Bibiška právě relaxuje s Colombíčkem v košíčku, nechci je rušit bleskadlem, pač tentokrát se nervou, nežerou, ale Colombík na Bíše hajá a Bíša mu něžně umejvá a olizuje zadní hrabáčky..........zamáčla sem slzy dojetí a užívám si to Mnaužíšek jim asi musí přinést větší košík.....ale to už se mi sem nevejdou.

Datum 26.11.2009
Vložil Bibiana 4 měsíční Lvice Vrauuuuuu
Titulek Jsem 4 měsíční šelma

Vrauuuuk Mnauuuuu, dneska mi jsou 4 měsíceeeeeeeeeeeeeeee. Holka mě ráno z vany poměřovala kritickým zrakem,že se nějak natahuju do délky. Že to mám z toho jak chodím zkoumavě okolo. Kluk říkal, že mě vážil a že mám o 200g víc než v neděli,takže prej UŽ mám 2,3 kg....Dneska večer mě čeká kontrolní vážení a meření končetin, ocásku a teleskopických čidel.
Jo taky budou zkoumat zda nemám plovací blány. To je škandál, jsem šelma ne objekt vědeckéh zájmu......Jenže se prej tím výzkumem oba dřív živili,takže ted prej zkoumají MĚ.
Tak Bello, Jessi a Lucíáší posílám čumákovku a dala bych si s váma pořádný sprinterský kolečko a rvačku

Datum 29.11.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Jsem 4 měsíční šelma

Jsem moc spokojenej kocour!!Tohle je výbornej, exaktní výzkum. Vše pečlivě zapisuji. Ještě prosím spočítat tečky, já to tady nestihl. děkuji a posílám VEEELIKOU pusu čumákovku - holce, klukovi ne, se stydím, no.

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana hodná kočička
Titulek Re: Re: Jsem 4 měsíční šelma

Strejdo děkuju, akorát holka je dycky zmatená jak lesní fčela, tak to mrskla do špatné rubriky. S tečkama nevím, já si je moc počítat nenechám, ale holka to má za velkej osobní cíl mi je spočítat. Akorát když občas říká já ti to spočítam.....tak nevím co estli ty tečky nebo něco jiného

Datum 14.11.2009
Vložil Bubu Hladoví
Titulek Co sy mám počýt?

Mylí kočlegové, mám velykí problém. Uš dvakrát my dvounoškině odmýtla dát šunku.Prí to je moc slané a není to zdravé.Jsem z toho celí smutní a nevým, co sy mám počýt. Prosým můžete my poradit?

Datum 15.11.2009
Vložil Synoveček
Titulek Re: Co sy mám počýt?

Stvejdo, babi je měkota, tak musíš dlouho a ustavičn brečet u ledničky a ona to vzdá. Chce to vydržet, bude to namáhavé, ale odměna za to stojí.
Držím fšech dvacet drápisek Lucifer :)

Datum 20.11.2009
Vložil Bubu pořát hladoví
Titulek Re: Re: Co sy mám počýt?

Mylí sinovečku, chcy ti poděkovat za radu a oznámyt ti, že nefunguje. Kvýlel jsem u ledňyčki dlouho, vil jsem jako šakal a úplně sem se visýlil, ale stejně mi dvounoškině nic nedala. Teda dala. Kranule. Nechy bít pesymystou, ale brzi asy vihinu. Hlady. Jestli vihinu, odkazuju ti svojý oblýbenou žlutou mysku. Ne tetičku. Mysku jako mysku, rozumýš, jo? Ahoj, tvuj stríček Bubýček.

Datum 26.11.2009
Vložil Koumes Luciáš
Titulek Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

To je divný, Stvejdo. Hele prober to s prófou, teda stvjdou Piškotem, jestli není babí hluchá, chápeš věkem. Nebo popros mamču (tu mojí), aby ti ledničku otevřela. Moje máma je skvělá, umí otvírat šuple, pračku a dveře, ona si s tím určitě poradí. Neboj tu misku ještě dlouho užiješ.
S láskou Luciáš

Datum 29.11.2009
Vložil Lucka babí NECHLUCHÁ
Titulek Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Tak hele, ty malej voprsklej nenajedenej chytrej, já ti dám, babí hluchá!!Věkem!!Jestli hluchá, tak jedině z toho, jak tady pořád někdo kvílí o jídlo!! Nejsem hluchá, jen nemíním nikoho podporovat v nenajeden....ale, v nenažranosti!! A ty rady , jakože má lednici otevřít matinka Lassynka, ty si taky odpusť, nebo ti přijedu spočítat tečky!! Tak. A můžeš se jít houpat na záclonu!

Datum 29.11.2009
Vložil Bibiana
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Co sy mám počýt?

Chacháá Brácha, to ti to bábinka natřela co. No ale ona nejni moc bábinka, my ji říkáme Velká Holka mno. Mě skoro nic nezdravého nedají, prej na to sem ještě malá. Ale tak hrozný to nejní. I když ječím, vaří mě kuřátko, rybičku, krapet jogurtu, granulky Hills. Tak se zatím bez šunky obejdu

 

Mňauntropologický výzkum aneb Koukejte si nás vážit :-))

Datum 02.12.2009
Vložil Bellatrix
Titulek Re: Re: Re: Dílčí výsledky.

Moučníku, když jsem odjížděla, dvounožkyně říkala, že do Prahy se dostane nejdřív v lednu. Taaaaak. Do konce prosince si můžu zlobit kolik chci, hihi:-)))))))))))

Datum 02.12.2009
Vložil Bibiana
Titulek Re: Dílčí výsledky.

Ó slovutná vědecká kapacito, drahý Piškotku, přijmi mou omluvu z důvodu časové zaneprázdněnosti. Zítra doměříme zbývající údaje. Zkusím to v druhém kole adventního věnce na pokračovaní . Na poprvé měla tlapka myslím 15 cm, hm biceps, mno to si užiju. Přijde mi že ho má Bibiš jako holoubátko. Jsem zvědavá jak velký má ouško estli jako netoper. Luciáš. Ale ty uši má Piškote Luciáš velký od tý doby jak si ho pohlavkoval při výchově.

Datum 04.12.2009
Vložil Piškot Pišutka
Titulek Re: Re: Dílčí výsledky.

Drahá bývalá žákyně Bibiano, jsem dojatej. Kocour. Pedagog. Svým vskutku uctivým hlášením jsi napravila hluboké šrámy, zanechané ve mně drzým drásáním nehodné žákyně Bellatrix. Považ jen, chtěla můj výzkum zmařit!!Jsem rád, že v Tobě mé učení dobrý vztah k vědeckému bádání zanechalo a též se mu aktivně věnuješ. Za to Ti posílám velkou mňaukademickou pusu čumákovku strýčkovku. Tvůj strýček pedagog Piškot Pišutka v.t.

Datum 03.12.2009
Vložil Doplnění výzkumu Bibiana
Titulek Za ocásek ji netaháme

Tak profesore, doplnění Mňautropologického výzkumu.
Bibiana váha zůstává 2,3 kg, ocásek 28cm..přísahám,že ji za něj netaháme. Přední tlapka 15 cm, a co je biceps, králičí stehýnko a nebo kolem hrudníčku? To se už moc hemžila.

 

© 2009 Copyrights Luci 04 - Všechna práva k textům a fotografiím vyhrazena

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode